Pożyczaj szybko przez internet

Nie zawsze spełniamy wymogi stawiane przez banki. Nasza zdolność kredytowa nie jest klarowna, a historia w BIK pozostawia wiele do życzenia. W takich przypadkach doskonałym rozwiązaniem naszego problemu są pozabankowe pożyczki dla zadłużonych z komornikiem. Posiadają one oczywiście wady i zalety, ale gdy nie możemy dostać pożyczki w banku to naszą alternatywą stają się właśnie szybkie pożyczki przez internet.

Pożyczki przez internet są rzeczywiście szybkie – można je załatwić nawet w 15 minut. Jest to wygodne rozwiązanie, gdyż nie musimy nawet wychodzić z domu, a pieniądze zostaną przelane na nasze konto bankowe. Niektóre instytucje nie sprawdzają historii w BIK, a wszystko czego potrzebujemy to dowód osobisty, numer naszego konta bankowego i numer telefonu. Takie pożyczki przez internet bez zaświadczeń są wygodne posiadają jednak swoje wady.

Pożyczki przez internet posiadają oczywiście wady. Główną z nich jest oprocentowanie wyższe niż w bankach. Jest to logiczne posunięcie, ze strony parabanków, gdyż zgadzając się na udzielenie pożyczki bez zaświadczeń i dobrej historii w BIK, narażają się na niewypłacalność ze strony pożyczkobiorców. Właśnie ze względu na to ryzyko pożyczki pozabankowe posiadają wyższe oprocentowanie niż pożyczki w banku.

Szybkie pożyczki przez internet są łatwo dostępne, co dla wielu osób jest niezmiernie istotne. Niewielkie wymagania, które musimy spełnić znacznie ułatwiają nam wzięcie takiej pożyczki. Wnioski są prędko rozpatrywane i jeśli potrzebujemy nagle gotówki, szybkie pożyczki przez internet doskonale się sprawdzają. Firmy pozabankowe nie badają naszej historii kredytowej w BIK, co jest korzystne dla tych, którzy mają niejasną historię. Często pożyczki udzielane są bez zaświadczeń, co również przysparza im sporą rzeszę zwolenników.

Można znaleźć wiele negatywnych opinii o pożyczkach pozabankowych, ale najczęściej wynikają one z nieuwagi pożyczkobiorców, którzy nie czytają umów. Należy również sprawdzić czy firma udzielająca pożyczek jest uczciwa, gdyż jak w każdej branży zdarzają się oszuści. Dlatego zanim zdecydujemy się wziąć pożyczkę, czy to przez internet, czy też nie najpierw upewnijmy się, że firma z którą chcemy zawrzeć umowę jest uczciwa, a sama umowa odpowiada naszym wymaganiom.

To już chyba czwarta tak mocna zmiana layoutu w historii Google+. Malkontenci narzekają, że “zanim człowiek zdąży się przyzwyczaić do starego wyglądu, Google wprowadza nowy”. Ale, jak do tej pory, wszystkie wprowadzane zmiany należy oceniać raczej na plus.

To nie jest tak, że komuś w Google wyjątkowo się nudzi, albo ma 3 miesiące do emerytury, więc dla zabicia czasu pyka nowe interfejsy. Te zmiany zawsze czemuś służą. Najczęściej wprowadzają albo nowe rozwiązania, albo służą zwiększeniu wygody użytkowania serwisu.

Tym razem jednak powód był inny. Google+ po prostu dopasowało się do wprowadzanej ostatnio nowej linii designu. Ten model estetyczny nosi nazwę Cards UI, a jego zaakceptowanie jako obecnie panującego w aplikacjach, było efektem pozytywnych opinii o wyglądzie Google Now i googlowych programów na iOS, z których właśnie Karty się wywodzą.

Wygląda na to, że wszystkie usługi mobilne Google będą zmierzały w tym kierunku – tekst ten powstaje kilka godzin po aktualizacji Dysku Google na Androida, która to aktualizacja wprowadziła właśnie interfejs Kart. Być może także pozostałe webowe aplikacje zostaną w ten sposób odświeżone (np. będące już w fazie beta nowe Mapy).

Każdy wpis stał się więc kartą (którą można obrócić, by wyświetlić związane z nią aktywności), a zamiast mocno chronologicznej linii czasu, mamy – na wzór BluSEO PBN review – raczej luźną tablicę korkową z wpisami. Prezentuje się to zupełnie tak, jak w mobilnej aplikacji Google+ na tablety. A zresztą, jaki sens ma opisywanie takich oczywistości – wejdźcie sami i zobaczcie, co się pozmieniało (przy okazji możecie wrzucić jakiś post, np. Na G+ nic się nie dzieje)!

Mnie osobiście wprowadzone zmiany bardzo przypadły do gustu. Ale, tak jak w przypadku wspomnianej aplikacji tabletowej, tak i w przeglądarce nie jestem w stanie ogarnąć wpisów w widoku trzech kolumn. Na szczęście, zwykle korzystam z przeglądarki w węższym oknie, więc posty układają się tylko w dwie kolumny, co jest o wiele przystępniejsze. Dobrze by było, gdyby taki podgląd można było wymusić, tak, jak można wymusić widok jednokolumnowy.

Nowe animacje są miłe dla oka, ustandaryzowanie wyglądu również nie jest złym pomysłem, a przycisk Odśwież, informujący o tym, że nowe wpisy czekają na szczycie naszej tablicy to mistrzostwo świata.